9 kişi, 3 kişiye saldırdı, Öder’in burnu kırıldı

Öder Nakliyat Direktörü Gürcan Öder, pazar günü Kormacit’te 1 çalışanı ve köy muhtarı ile birlikte Sadrazamköylü 9 kişinin saldırısına uğradıklarını söyledi.

Ciddi şekilde darp edildiklerini ve Öder’in olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldığını kaydeden mağdurlar, güpegündüz yaşanan saldırıyı kınadıklarını dile getirdi.

Kormacit’te muhtarın uyarılarını dikkate almayarak, yolu tıkayıp Öder Nakliyat’a ait iş araçlarının önünü kesen ve geçişlerine izin vermeyen 2 şahıstan (baba-oğul) silah ruhsatı ve vücudunun muhtelif yerlerindeki yara izlerini göstererek, Öder Nakliyat çalışanlarına tehditte bulunurken, olay sözlü tartışmadan kavgaya dönüştü.

İki saldırgana desteğe gelen ve Sadrazamköy sakini oldukları belirtilen 9 kişi tarafından darp edilen muhtar ve şirket çalışanından sonra, burnu kırıldığı ifade edilen Öder de ciddi şekilde sopalar ve çeşitli araçlarla yüzünden ve vücudunun muhtelif yerlerinden yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan darp edilen Öder, çalışanı ve muhtar ise polise haber verdi.

About haberci

Ayrıca Kontrol Edin

Çatalköy’de gümrüksüz araba bulundu

Çatalköy’de gümrüksüz mal tasarrufu meselesinde bir kişi tutuklandı. Polisten verilen bilgiye göre; Çatalköy’de, 15.09.2021 tarihinde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir